Fleeceskjerf
Art.nr.
GI1743-01
27,75 kr
Velg variant
Total pris
kr
Fleeceskjerf i mange farger. 100% polyester, 200 gr/m2
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
| Artikelnummer | GI1743-01 |
| Materiale | Fleece 200 g/m2 Non Anti-Pilling |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde | 150 cm |
| Størrelse | 25 cmx0,1 cmx150 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 68/11.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 39,5 cmx51 cmx73 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI174301 | 10438 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

