Shiva - Original hette 750ml
| Antall | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 3000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,95 | 38,95 | 34,70 | 27,95 | 27,10 | 25,60 | 24,35 | 23,30 | 22,00 |
Velg et lokk som passer deg!
StarLight er en brukervennlig kasse til plastflasker som kan transportere opptil åtte 500 ml eller 750 ml flasker.
Vår bestselger har vært en favoritt blant utallige brukere, inkludert profesjonelle lag, i mange år. Dens tidløse design og brukervennlige, lett å klemme materiale gjør den til et toppvalg. Med en ergonomisk og klassisk appell, kommer den i et bredt utvalg av farger som passer til alle anledninger.
Tilgjengelig med 3 typer hetter: Regular | Shanti membran | XT utvidet trekkhette
• Trekantet kork gir ekstra godt grep
• Tilgjengelig i 100 % biologisk nedbrytbart material og 100 % biobasert, produsert av sukkerrør
• Stort areal for fargetrykk
| Artikelnummer | B11-12330-01 |
| Materiale | polyethylene |
| Volum | 750ml |
| Størrelse | 24,5 x 7,4 cm |
| Vekt | 100 g |
| Trykkeflate | 23,55 x 10 cm & 23,55 x 2,2 cm |
| Emballasje | Carton, 50 stk/pk |
| Leveringstid | 2 Veckor efter godkänd korrektur |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

