Grom vannflaske 650 ml av RCS resirkulert rustfritt stål
Art.nr.
10086901
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 57,00 | 56,00 | 55,00 | 54,00 |
Total pris
kr
Hold deg forfrisket med denne enkeltveggs vannflasken på 650 ml, laget av RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål. Den har et klart skrulokk som er sølesikkert for bekymringsfri bruk, mens den integrerte løkken med et fargeinnslag gjør den enkel og komfortabel å bære. Lett og stilig, den perfekte følgesvennen for dine hverdagsaktiviteter.
| Artikelnummer | 10086901 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål og 10% PS plast |
| Diameter | 6.6g |
| Størrelse | 7,6 x 24,5 x 6,6 x Ø 6,6 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 36x71x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159718574 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5588 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

