Cove 750 ml RCS resirkulert enkeltvegget vannflaske av rustfritt stål
Art.nr.
10089390
Velg variant
Finnes i 7 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 72,00 | 70,00 | 68,00 |
Total pris
kr
Enkeltvegget sportsflaske laget av RCS-sertifisert resirkulert rustfritt stål et lett, men slitesterkt materiale. Passer i sidelommen på de fleste ryggsekker og i de fleste koppholdere i biler. Volumkapasitet: 750 ml.
| Artikelnummer | 10089390 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål, 10% Resirkulert rustfritt stål |
| Diameter | 7g |
| Størrelse | 8,1 x 30 x 8,1 x Ø 7 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4.75kg |
| Emballasje | 31x46x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159725763 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 15009 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

