Forza sportsflaske med shakerball, 700 ml
Art.nr.
10091901
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 56,00 | 54,00 | 52,00 | 51,00 |
Total pris
kr
Denne enkeltveggede sportsflasken av plast er laget for trening og daglig hydrering. Det inkluderer en shakerball for jevn blanding av proteinshaker. Med en kapasitet på 700 ml gir den god plass til favorittdrikkene dine, mens kapasitetsmarkeringene i milliliter og unser gjør det enkelt å måle underveis.
| Artikelnummer | 10091901 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PP plast |
| Diameter | 9g |
| Størrelse | 11,9 x 23,5 x 9 x Ø 9 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4.75kg |
| Emballasje | 58x58x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159748991 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2876 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

