Magnet med flaskeåpner bambus Ace
Art.nr.
GI966195-11
10,30 kr
Total pris
kr
Bambusmagnet med flaskeåpner. Flaskeåpner er plassert på innsiden og vil ikke skrape opp overflaten.
| Artikelnummer | GI966195-11 |
| Materiale | Jern, Bambus |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Størrelse | 6 cmx1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 27/10.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/400 |
| Carton Størrelse | 27 cmx31,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96619511 | 30587 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

