Drömma - Nøkkelring - flaskeåpner
Art.nr.
9472713
16,30 kr
Total pris
kr
Bambus nøkkelring med den praktiske funksjonen til en flaskeåpner
| Artikelnummer | 9472713 |
| Størrelse | 9,4 x 3 x 0,3 cm |
| Materiale | Bambus |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.031 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 400 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8788 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

