Golfsett, rPET, Aruna
Art.nr.
GI1349524-01
71,50 kr
Total pris
kr
rPET-golfsett i en glidelåspose med PP-karabinkrok, som inneholder 3 øvingsgolfballer og 3 golftees i bøketre. Ideelt for reklamebruk og øving ved tee-off. Inkluderer rPET-etikett.
| Artikelnummer | GI1349524-01 |
| Materiale | PP, rPET |
| Høyde | 4,5 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 5 cmx4,5 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 165/17.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35 cmx44 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134952401 | 4785 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

