Bomullsnett (110 gr/m²) lange håndtak
Art.nr.
GI2314-01
18,95 kr
Velg variant
Finnes i 5 varianter
Total pris
kr
Bomullsnett med lange håndtak (2,5 x 85 cm), farget. 110 g/m².
| Artikelnummer | GI2314-01 |
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Lengde | 41 cm |
| Størrelse | 36 cmx0,1 cmx41 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 57/16.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx47,5 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI231401 | 9660 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

