Denimveske med snøring, Dex
Art.nr.
GI1349541-05
53,50 kr
Total pris
kr
Veske i resirkulert denim med snøring, størrelse 40 x 38 cm. Har lange håndtak på 2,5 x 50 cm og snøring for lukking. Inkluderer en resirkulert etikett på utsiden og kan bæres i skulderstropper eller håndløkke.
| Artikelnummer | GI1349541-05 |
| Materiale | Resirkulert denim |
| Høyde | 38 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 175/14 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 39 cmx45 cmx37 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134954105 | 7015 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

