Bungalow sammenleggbart handlenett 7L
Art.nr.
12011900
Velg variant
Finnes i 9 varianter
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 20,00 | 19,60 | 19,20 | 18,80 |
Total pris
kr
Enten som gave på en festival eller for å ta med til matbutikken, er Bungalow handlenett et godt valg for å bære lette gjenstander. Nettet har gode dekorasjonsmuligheter og er lett å bære for hånd eller på en skulder. Den unike sammenleggbare funksjonen med snøring gjør vesken enkel å oppbevare. Tåler vekt opp til 5 kg.
| Artikelnummer | 12011900 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,34 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 210D i Polyester |
| Størrelse | 38 x 40,6 cm |
| Emballasje | 300stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13kg |
| Emballasje | 44x47x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159205425 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

