Thike - Brytebladkniv - plast
Art.nr.
8900104
6,82 kr
Velg variant
Finnes i 5 varianter
Total pris
kr
Større modell brytebladkniv i plast.
| Artikelnummer | 8900104 |
| Størrelse | 15,3 x 3 x 1,4 cm |
| Materiale | Plast, Metall |
| Trykkeflate | 5 x 1 cm |
| Vekt | 0.025 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 16056 |
| Inkommande v.20, 2026 | 50000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

