Vidro - Trofè i glass
Art.nr.
2750266
363,00 kr
Total pris
kr
Trofé der logo graveres direkte på glasset. Leveres i solid, blå gaveeske.
| Artikelnummer | 2750266 |
| Størrelse | 17,5 x 6,5 x 19 cm |
| Materiale | Glass |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 1.18 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 296 |
| Inkommande v.37, 2026 | 1000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

