Konferansemappe A4 i kunstlær
Art.nr.
GI8620-01
123,00 kr
Velg variant
Total pris
kr
Konferansemappe A4 i kunstlær med kjørner av metall. Blå mappe har slvfargede hjørner og svart mappe har gullfargede hjørner- Kriveblokk ikke inkludert men kan kjøpes, artikkelnr 8400
| Artikelnummer | GI8620-01 |
| Materiale | PVC, Metall |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 32,5 cm |
| Størrelse | 24 cmx1,2 cmx32,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 390/13.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 27 cmx43 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI862001 | 996 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

