Visittkortsfutteral i bundet lær
Art.nr.
GI8734-01
47,75 kr
Total pris
kr
LaserLine visittkortsfutteral i bundet lær for 20 visittkort og kredittkort. Lommemodell med metallplate for merking
| Artikelnummer | GI8734-01 |
| Materiale | Metall, Spaltlær |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 7,2 cm |
| Lengde | 11,3 cm |
| Størrelse | 7,2 cmx1,5 cmx11,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 55/11.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 35,5 cmx48 cmx26,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI873401 | 3131 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

