Notisblokk, A6, med penn, Kimora
Art.nr.
GI5139-05
16,95 kr
Velg variant
Total pris
kr
Notatblokk A6, 65 sider, med permer av solidfarget myk plast samt kulepenn. Blått blekkr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
| Artikelnummer | GI5139-05 |
| Materiale | Metall, Papir, PP 0.7 mm |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 14,8 cm |
| Størrelse | 13 cmx1,3 cmx14,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 102/13.02 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 30/120 |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx33 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, UKCA, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI513905 | 7593 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

