Bound notatblokk i A5-format
Art.nr.
10712100
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 122,00 | 118,00 | 114,00 | 112,00 |
Total pris
kr
Eksklusivt designet notatblokk (A5 størrelse) med 80gsm, 80 ark kremfarget linjert papir med baklomme på innsiden og løkke for penn. Pakket i en " LUXE" gaveeske.
| Artikelnummer | 10712100 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtrykk | 2,57 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Imitert skinn |
| Størrelse | 21 x 1 x 14 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 23x32x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159269465 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4691 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

