Moleskine Cahier Journal PK linjert
Art.nr.
10716000
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 41,70 | 40,85 | 40,00 |
Total pris
kr
Med omslag i papp og avrundede hjørner. Synlig søm på ryggraden, med klaff for å samle løse notater. Inneholder 64 70 g/m2 linjerte sider i elfenbensfarge. De siste 16 arkene er avtakbare. Leveres enkeltvis (ikke i sett med 3 som avbildet).
| Artikelnummer | 10716000 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 46 |
| CO2-avtrykk | 0,07 kg |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Papp |
| Størrelse | 14 x 0,5 x 9 cm |
| Emballasje | 216stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 34x24x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159266280 |
| GPSR-Informasjon |
Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6271 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

