Moleskine Cahier Journal XL linjert
Art.nr.
10715900
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 87,00 | 85,00 |
Total pris
kr
Med omslag i papp og avrundede hjørner. Synlig søm på ryggraden, med klaff for å samle løse notater. Inneholder 120 70 g/m2 linjerte sider i elfenbensfarge. De siste 16 arkene er avtakbare. Leveres enkeltvis (ikke i sett med 3 som avbildet).
| Artikelnummer | 10715900 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 46 |
| CO2-avtrykk | 0,34 kg |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Papp |
| Størrelse | 25 x 0,67 x 19 cm |
| Emballasje | 72stk |
| Bruttovekt | 19kg |
| Vekt | 18,05kg |
| Emballasje | 27x28x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159266426 |
| GPSR-Informasjon |
Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6519 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

