Ranka - Notatbok - A5
Art.nr.
2422703
63,50 kr
Velg variant
Total pris
kr
A5 - notatbok med omslag i kunstskinn, magnetisk lukking og 80 linjerte blad laget av miljøvennlig og trefritt sukkerrørpapir.
| Artikelnummer | 2422703 |
| Størrelse | 14,7 x 21,1 x 1,7 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm. Screen: 10 x 8 cm |
| Vekt | 0.341 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1600 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

