Råg - Notatbok - A5
Art.nr.
2435813
35,90 kr
Total pris
kr
A5 - notatbok med omslag i trelook, 80 linjerte blad.
| Artikelnummer | 2435813 |
| Størrelse | 21,1 x 14,4 x 1,5 cm |
| Materiale | Polyuretan, Paper, Papir |
| Trykkeflate | Laser: 8 x 4 cm, Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 10 x 15 cm |
| Vekt | 0.290 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 610 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

