Liliana A5 notatblokk med mykt omslag av sukkerrør og RPET
Art.nr.
10612521
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 39,00 | 38,00 | 37,00 |
Total pris
kr
Liliana A5 notatblokk med hardt omslag, avrundede hjørner og 72 linjerte ark med 90 g/m² papir. Dekselet er laget av RPET og sukkerrørpapir.
| Artikelnummer | 10612521 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Sukkerrørspapir, Resirkulert PET Polyester |
| Størrelse | 21 x 14,5 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 26x34x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159703730 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2595 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

