Ivy - Notatbok - A5
Art.nr.
2529006
48,00 kr
Total pris
kr
A5 - notisblokk med kulepenn. Notisblokken er laget av resirkulert papir (80 linjerte ark), bambus og PU. Den matchende pennen er laget av aluminium og bambus.
| Artikelnummer | 2529006 |
| Størrelse | 14,5 x 1,5 x 21 cm |
| Materiale | Paper, Papir, Bambus, Aluminium |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 10 x 12 cm |
| Vekt | 0.280 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5242 |
| Inkommande v.40, 2026 | 10000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

