Notatbok Thorsten | Resirkulert PET | A5 | Linjert
Art.nr.
GI1415027-01
57,50 kr
Velg variant
Total pris
kr
Notatbok i rPET (ca. A5) med PU-detaljer og 100 linjerte sider (80 g/m²). Notatboken og papiret i denne mappen er FSC® Mix-sertifisert. Individuelt pakket i silkepapir.
| Artikelnummer | GI1415027-01 |
| Materiale | Polyester, Polyuretan, rPET, FSC® papir |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 21,7 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 21,7 cmx1,8 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 279/6.94 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 16 cmx37 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141502701 | 0 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

