PU-notatbok Violet
Art.nr.
GI1420989-11
28,10 kr
Total pris
kr
PU-notatbok med korkprint (ca. A5) med 96 linjerte sider, bokmerke og elastisk bånd over omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
| Artikelnummer | GI1420989-11 |
| Materiale | Gummi, PU, Nylon, FSC® papir |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14,1 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 14,1 cmx1,5 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 278/15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx40,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098911 | 0 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

