Notatbok i vasket kraftpapir Johanna
Art.nr.
GI1420998-11
30,90 kr
Total pris
kr
Vasket kraftnotatbok (ca. A5), med 96 linjerte sider. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
| Artikelnummer | GI1420998-11 |
| Materiale | Gummi, FSC® papir |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 13,6 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 13,6 cmx1 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 220/12 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 30 cmx34,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099811 | 7047 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

