Notatbok A4, azurblå
Art.nr.
GI1439579-02
40,70 kr
Velg variant
Total pris
kr
A4-notatbok med hardt omslag laget av fargerike resirkulerte materialer (PU). Inneholder 96 dobbeltsidige linjerte sider (65 g/m²) med 0,7 cm linjeavstand, og starter og slutter med to blanke sider. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Har et elastisk bånd i matchende farge til lukking, integrert bokmerke og preget logo i resirkulert PU på bakomslaget.
| Artikelnummer | GI1439579-02 |
| Materiale | Gummi, Kartong, Papir, Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 1,7 cm |
| Bredde | 20,2 cm |
| Lengde | 29 cm |
| Størrelse | 20,2 cmx1,7 cmx29 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 570/11.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 22,5 cmx35 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143957902 | 9690 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

