Bilje - Notatbok - PU
Art.nr.
2836703
18,30 kr
Velg variant
Total pris
kr
Notatbok i PU, 80 linjerte blad.
| Artikelnummer | 2836703 |
| Størrelse | 7,8 x 12,6 x 1,5 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 3 cm, Screen: 4 x 8 cm, UV Digital tryck: 4 x 8 cm |
| Vekt | 0.088 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5318 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

