Mendel resirkulert notatbok
Art.nr.
10612200
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 39,00 | 37,00 | 36,00 | 35,00 |
Total pris
kr
Notabok med omslag i resirkulert papir, 60 linjeark (70 g/m2) resirkulert papir.
| Artikelnummer | 10612200 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 0,27 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Størrelse | 18 x 2 x 14 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 34x34x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159154570 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6013 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

