Boi - Notatblokk
Art.nr.
2058301
15,00 kr
Total pris
kr
Notatblokk med spiral. 25 rutete blader, forskjellige notater.
| Artikelnummer | 2058301 |
| Størrelse | 8 x 1,5 x 15 cm |
| Materiale | Paper, Papp |
| Trykkeflate | 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.070 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 57363 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

