Pennholder med klokke, ABS, Carter
Art.nr.
GI3684-50
97,00 kr
Total pris
kr
Gjennomsiktig plastpennholder med kalender, vekkerklokke og termometer. Batterier følger med.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
| Artikelnummer | GI3684-50 |
| Materiale | ABS, LCD, Akryl |
| Høyde | 12,8 cm |
| Bredde | 5,5 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 5,5 cmx12,8 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 152/16.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 40/80 |
| Carton Størrelse | 35,2 cmx49,1 cmx56,2 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, EMC, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI368450 | 1936 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

