Freijo klistrelapper
Art.nr.
10628606
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,50 | 5,30 | 5,00 |
Total pris
kr
Freijo er et praktisk hefte med 125 små (5 x 1,5 cm) klistrelapper i 5 forskjellige farger og 25 store (7,5 x 7,5 cm) gule klistrelapper.
| Artikelnummer | 10628606 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 8,5 x 8,5 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12.35kg |
| Emballasje | 36x52x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159722687 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

