Memo-mappe i papp Charlie
Art.nr.
GI1420986-11
33,15 kr
Total pris
kr
Kartongmappe med notatblokk med 25 linjerte sider, flere farger klistrelapper (25 ark per farge) og en penneholder med kartongkulepen, blått blekk. Papiret og de selvklebende notatarkene i denne notatblokken er FSC® Mix-sertifisert.
| Artikelnummer | GI1420986-11 |
| Materiale | ABS, Plast, Kartong 600 g/m2, FSC® papir |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 26,2 cm |
| Lengde | 33 cm |
| Størrelse | 26,2 cmx1,1 cmx33 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 253/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/40 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx33,5 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098611 | 0 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

