Kartongholder for klistrelapper Dwayne
Art.nr.
GI1420992-01
2,35 kr
Velg variant
Total pris
kr
Kortomslag med fem selvklebende notatblokker i forskjellige farger, hver med 20 ark. Papiret og notatarkene i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Omslag: 300 g/m², selvklebende: 75 g/m².
| Artikelnummer | GI1420992-01 |
| Materiale | Kartong, FSC® papir |
| Høyde | 0,29 cm |
| Bredde | 5,4 cm |
| Lengde | 8,3 cm |
| Størrelse | 5,4 cmx0,29 cmx8,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/8.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/1000 |
| Carton Størrelse | 19,5 cmx37 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099201 | 0 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

