Kopp Manhattan 90 ml
Art.nr.
M10890-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 151,00 | 121,00 | 89,00 | 85,00 | 70,00 | 65,50 | 62,00 | 58,50 | 58,00 |
Total pris
kr
Perfekte proporsjoner og sublim form gjenspeiler den avslappede atmosfæren til enhver god kafé. Laget i Europa.
| Artikelnummer | M10890-02 |
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 55 mm |
| Kapasitet | 90 ml |
| Diameter | 59 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx31,5 cmx34,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

