Saga - Krus - Take-away - 660 ml
Art.nr.
8552906
84,00 kr
Velg variant
Finnes i 6 varianter
Total pris
kr
Krus med forsterket gripesone, kapasitet 660 ml.
| Artikelnummer | 8552906 |
| Størrelse | 19 x Ø 8,2 cm |
| Materiale | Akryl, Polyethylen, Silikon |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.300 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.21, 2026 | 3000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

