Chalk-write keramikkrus 330 ml.
Art.nr.
10052600
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 52,00 | 50,00 | 49,00 |
Total pris
kr
Dette kruset kan tilpasses personlig ved å skrive på tavleoverflaten med kritt. Krittet er inkludert. Tåler oppvaskmaskin i samsvar med EN12875-1 (minimum 125 vask) for alle dekorasjonsmetoder. Volumet er 330 ml. Leveres i hvit gaveeske.
| Artikelnummer | 10052600 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtrykk | 0,47 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Diameter | 8cm |
| Størrelse | 9,5 x Ø 8 cm |
| Emballasje | 36stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 28x51x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159274490 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5560 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

