Kopp Mini Specta
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 81,50 | 65,00 | 47,75 | 45,95 | 37,50 | 35,30 | 33,40 | 31,50 | 30,95 |
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske P720 for krus
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
Den hvite koppen er laget av porselen, og de fargede koppene i keramikk. Dette for å gi den skikkelig hvite fargen, som kun porselen kan gi
| Artikelnummer | M036-01 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 94 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 39 cmx45 cmx44,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

