Kopp Torino
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 143,00 | 114,00 | 102,00 | 80,50 | 66,00 | 62,00 | 58,50 | 55,50 | 55,00 |
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
Hver kafé burde ha dette! Laget i Europa.
| Artikelnummer | M106-02 |
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 88 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 39 cmx45 cmx44,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

