Kopp Manhattan 280 ml
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 168,00 | 134,00 | 99,00 | 94,50 | 77,00 | 72,50 | 68,50 | 65,00 | 64,50 |
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
Perfekte proporsjoner og sublim form gjenspeiler den avslappede atmosfæren til enhver god kafé. Laget i Europa.
| Artikelnummer | M108280-02 |
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 88 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 86 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx31,5 cmx34,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

