Krus Manhattan lunsjsett 280 ml
Art.nr.
M109280-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 264,00 | 210,00 | 155,00 | 149,00 | 121,00 | 114,00 | 107,00 | 102,00 | 102,00 |
Klassisk gaveeske for kopp og fat. Finnes i mange farger
Total pris
kr
Perfekte proporsjoner og sublim form gjenspeiler den avslappede atmosfæren til enhver god kafé. Laget i Europa.
| Artikelnummer | M109280-02 |
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 88 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 86 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx31,5 cmx36,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

