Krus Americano Small Pure
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,00 | 73,00 | 54,00 | 52,00 | 42,35 | 39,70 | 37,40 | 35,60 | 35,05 |
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
Den mindre fetteren til AMERICANO PURE -kruset. Med en karakteristisk farget innside og en matt hvit overflate på utsiden.
| Artikelnummer | M467-02 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 86 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Carton Størrelse | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

