Kopp Venus Set (130 ml)
Art.nr.
C232130-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 227,00 | 181,00 | 134,00 | 128,00 | 104,00 | 98,50 | 92,00 | 87,50 | 87,50 |
Total pris
kr
Elegant kopp, preget av sitt karakteristiske, runde håndtak.
| Artikelnummer | C232130-02 |
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 60 mm |
| Kapasitet | 130 ml |
| Diameter | 77 mm |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx31,5 cmx35,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

