Krus Lucas 75 ml
Art.nr.
M453075-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 93,00 | 74,50 | 55,00 | 52,50 | 42,85 | 40,45 | 37,90 | 36,30 | 35,75 |
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Klassisk gaveeske for kopp og fat. Finnes i mange farger
Total pris
kr
Modellen er laget av porselen. Fin og ergonomisk kopp. Det utmerker seg ved ribber på begge sider av øret. Mote som understreker brukerens originalitet.
Kapasitet: 75 ml
Høyde: 55 ml
Diameter: 59 ml
| Artikelnummer | M453075-02 |
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 55 mm |
| Kapasitet | 75 ml |
| Diameter | 59 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 39,5 cmx33 cmx25 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

