Kaffe - Krus - keramik - 300 ml
Art.nr.
8343803
59,50 kr
Velg variant
Total pris
kr
En både pen og praktisk keramisk krus med gripevennlig handtag. Volym 300 ml. Trykket gjøres med sublimasjonsteknikk, der logoen kommer frem når varm drikke blir helt i ned i kruset. Sublimeringstrykk er ikke tilpasset maskinvask
| Artikelnummer | 8343803 |
| Størrelse | ø 8,2 x 9,6 cm |
| Materiale | Keramikk |
| Trykkeflate | 19 x 8 cm |
| Vekt | 0.252 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8270 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

