Krus Medea
Art.nr.
M530-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 230,00 | 184,00 | 136,00 | 130,00 | 106,00 | 100,00 | 94,00 | 89,00 | 88,50 |
Total pris
kr
Vakkert designet krus med fot. Laget i porselen. Kruset er tilgjengelig i to forskjellige størrelser.
| Artikelnummer | M530-02 |
| Materiale | Benporslin |
| Høyde | 74 mm |
| Bredde | 81 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Størrelse | 81 mmx74 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx48 cmx32 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

