Krus Osaka Set
Art.nr.
C249-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 257,00 | 206,00 | 152,00 | 145,00 | 119,00 | 112,00 | 105,00 | 99,50 | 99,00 |
Total pris
kr
Et europeisk-laget klassisk porselenskrus med asiatisk preg kommer med en matchende tallerken.
| Artikelnummer | C249-02 |
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 52 mm |
| Kapasitet | 80 ml |
| Diameter | 60 mm |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx34,5 cmx15,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

