Kopp Gaia
Art.nr.
M570-517
Velg variant
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 115,00 | 92,50 | 68,00 | 65,00 | 53,50 | 50,00 | 47,00 | 44,65 | 44,10 |
Total pris
kr
En kopp inspirert av den naturlige paletten av jordfarger ? subtil, harmonisk og tidløs. Den minimalistiske designen gjør den perfekt for ulike interiørstiler, fra skandinavisk til moderne. Et ideelt valg for de som setter pris på enkelhet, natur og hverdagskomfort i en estetisk form.
| Artikelnummer | M570-517 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 29 cmx31,5 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

