Kopp Gaia Supreme
Art.nr.
M572-01
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 121,00 | 96,50 | 71,00 | 68,00 | 55,50 | 52,50 | 49,25 | 46,60 | 46,05 |
Total pris
kr
En kopp inspirert av Japandi-stilen ? subtil, harmonisk og tidløs. Den minimalistiske designen gjør den perfekt for ulike interiørstiler, fra skandinavisk til moderne. Den er det ideelle valget for de som verdsetter enkelhet, natur og hverdagskomfort i en estetisk form.
| Artikelnummer | M572-01 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 29 cmx31,5 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

