Ronald - Krus - keramik - 300 ml
Art.nr.
8549705
75,00 kr
Velg variant
Finnes i 5 varianter
Total pris
kr
Keramisk krus med gummiert utside, kapasitet 300 ml.
| Artikelnummer | 8549705 |
| Størrelse | 9,6 x Ø 8,2 cm |
| Materiale | Keramikk, Polyethylen |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.375 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.28, 2026 | 4928 |
| Inkommande v.30, 2026 | 72 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

